Nákupní košík

Přejít k pokladně

Univerzální opasky (3,5 cm)

Kvalitní kožený opasek od Tatiany vyrobený z pravé opaskové hovězí kůže - hlazenice. Opasek je široký 3.5 cm a je vhodný jak pro běžné nošení tak pro nošení ve společenských kalhotách. … více

V nabídce našeho e-shopu Opasky od Tatiany naleznete také kvalitní univerzální kožené opasky vhodné jak pro běžné nošení, tak do společenských kalhot. Tyto opasky jsou vhodné pro každodenní nošení, jsou ale řezány v menší decentnější šířce 3,5 cm, a tak jsou vhodné také do společenských kalhot. Kožené opasky jsou řezány z velice kvalitní opaskové hovězí usně o tloušťce 4 mm a dodáváme je v mnoha variantách.

Univerzální kožené opasky od Tatiany řežeme z té nejkvalitnější opaskové hovězí usně - hlazenice, kterou nám dodávají moravské koželužny. Univerzální kožené opasky vyrábíme tak, aby byly dostatečně kvalitní a pevné pro běžné nošení, ale zároveň vhodné také pro nošení ve společenských kalhotách. Používáme velice kvalitní kůži tlustou 4 mm a opasky řežeme na šířku 3,5 cm.

Kvalitní opaskovou kůži - hovězí useň z moravských koželužen - přetváříme s velkou dávkou citu a lásky do kožených opasků v naší malé brašnářské dílně v Praze. Každý kožený opasek, který vyjde z naší dílny je originální a ručně dělaný.

Kůži si sami barvíme, a tak Vám přinášíme velkou škálu barev Vašich kožených opasků. Všechny nabízené barvy můžete zkombinovat s mnoha různými barvami ozdobného prošití a s různými přezkami. V našem internetovém obchodě si tak můžete vybrat svůj vysněný opasek z velkého množství opasků různě barevných a s mnoha různými přezkami.

Kožené opasky od Tatiany určené pro běžné nošení dodáváme buď jako hladké nebo dekorované ozdobnou linkou (ohraněné) nebo ozdobně prošité různými barvami nitě. Opasky jsou vyrobeny z jednoho kusu kůže a prošití opasků je pouze dekorativní.