Nákupní košík

Přejít k pokladně

Společenské opasky (3 cm)

Kvalitní kožený opasek od Tatiany vyrobený z pravé opaskové hovězí kůže - hlazenice. Opasek je široký 3 cm a je vhodný pro nošení ve společenských kalhotách, nebo jako doplněk k dámským šatům. … více

V nabídce našeho e-shopu Opasky od Tatiany naleznete také kvalitní decentní kožené opasky vhodné hlavně pro nošení ve společenských kalhotách. Tyto opasky jsou vhodné jako doplněk společenských kalhot a jsou řezány v decentní šířce 3 cm. Kožené opasky jsou řezány z velice kvalitní opaskové hovězí usně o tloušťce do 3 mm a dodáváme je v mnoha variantách.

Společenské kožené opasky od Tatiany řežeme z té nejkvalitnější opaskové hovězí usně - hlazenice, kterou nám dodávají moravské koželužny. Opasky vyrábíme tak, aby byly dostatečně kvalitní a pevné pro nošení ve společenských kalhotách.

Kvalitní opaskovou kůži - hovězí useň z moravských koželužen - přetváříme s velkou dávkou citu a lásky do kožených opasků v naší malé brašnářské dílně v Praze. Každý kožený opasek, který vyjde z naší dílny je originální a ručně dělaný.

Kůži si sami barvíme, a tak Vám přinášíme velkou škálu barev Vašich kožených opasků. Všechny nabízené barvy můžete zkombinovat s mnoha různými barvami ozdobného prošití a s různými přezkami. V našem internetovém obchodě si tak můžete vybrat svůj vysněný opasek z velkého množství opasků různě barevných a s mnoha různými přezkami.

Kožené opasky od Tatiany určené pro běžné nošení dodáváme buď jako hladké nebo dekorované ozdobnou linkou (ohraněné) nebo ozdobně prošité různými barvami nitě. Opasky jsou vyrobeny z jednoho kusu kůže a prošití opasků je pouze dekorativní.