Nákupní košík

Přejít k pokladně

Speciální opasky

Kvalitní kožené opasky od Tatiany vyrobené z pravé opaskové hovězí kůže - hlazenice. Speciální opasky mají různé rozměry a jsou vhodné jak k běžnému nošení, tak různým jiným příležitostem, dle typu opasku. … více

V nabídce našeho e-shopu Opasky od Tatiany máme také speciální opasky, které mají různé rozměry a jsou vhodné jak k běžnému nošení, tak různým jiným příležitostem, dle typu opasku. Tyto opasky jsou vhodné pro každodenní nošení v jakýchkoliv kalhotách. Speciální kožené opasky jsou řezány z velice kvalitní opaskové hovězí usně o tloušťce do 4 mm a dodáváme je v mnoha variantách.

Kvalitní opaskovou kůži - hovězí useň z moravských koželužen - přetváříme s velkou dávkou citu a lásky do kožených opasků v naší malé brašnářské dílně v Praze. Každý kožený opasek, který vyjde z naší dílny je originální a ručně dělaný.

Kůži si sami barvíme, a tak Vám přinášíme velkou škálu barev Vašich kožených opasků. Všechny nabízené barvy můžete zkombinovat s mnoha různými barvami ozdobného prošití a s různými přezkami. V našem internetovém obchodě si tak můžete vybrat svůj vysněný opasek z velkého množství opasků různě barevných a s mnoha různými přezkami.

Kožené opasky od Tatiany určené pro běžné nošení dodáváme buď jako hladké nebo dekorované ozdobnou linkou (ohraněné) nebo ozdobně prošité různými barvami nitě. Opasky jsou vyrobeny z jednoho kusu kůže a prošití opasků je pouze dekorativní.