Nákupní košík

Přejít k pokladně

Opasky pro běžné nošení (4 cm)

Kvalitní kožený opasek od Tatiany vyrobený z pravé opaskové hovězí kůže - hlazenice. Opasek je široký 4 cm a je vhodný pro běžné nošení. … více

Nabídce našeho e-shopu Opasky od Tatiany dominují velice kvalitní 4 cm kožené opasky pro běžné nošení. Tyto opasky jsou vhodné pro každodenní nošení v jakýchkoliv kalhotách. Kožené opasky jsou řezány z velice kvalitní opaskové hovězí usně o tloušťce 4 mm a dodáváme je v mnoha variantách.

Opasky jsou řezány z té nejkvalitnější opaskové hovězí usně, kterou nám dodávají moravské koželužny. Kožené opasky pro běžné nošení vyrábíme s ohledem na jejich určení - běžné nošení. Používáme velice kvalitní kůži tlustou 4 mm a opasky řežeme na šířku 4 cm. Takový opasek je pak velice pevný, mírně se přizpůsobí Vašemu pasu a pak drží svůj tvar mnoho mnoho let i při každodenním nošení.

Kvalitní opaskovou kůži - hovězí useň z moravských koželužen - přetváříme s velkou dávkou citu a lásky do kožených opasků v naší malé brašnářské dílně v Praze. Každý kožený opasek, který vyjde z naší dílny je originální a ručně dělaný.

Kůži si sami barvíme, a tak Vám přinášíme velkou škálu barev Vašich kožených opasků. Všechny nabízené barvy můžete zkombinovat s mnoha různými barvami ozdobného prošití a s různými přezkami. V našem internetovém obchodě si tak můžete vybrat svůj vysněný opasek z velkého množství opasků různě barevných a s mnoha různými přezkami.

Kožené opasky od Tatiany určené pro běžné nošení dodáváme buď jako hladké nebo dekorované ozdobnou linkou (ohraněné) nebo ozdobně prošité různými barvami nitě. Opasky jsou vyrobeny z jednoho kusu kůže a prošití opasků je pouze dekorativní.