Nákupní košík

Přejít k pokladně

Univerzální kožené opasky

Kvalitní 3,5 cm univerzální kožené opasky od Tatiany jsou decentnější než opasky pro běžné nošení, ale jsou vhodné jak pro běžné nošení, tak do společenských kalhot … více

V nabídce našeho e-shopu Opasky od Tatiany naleznete také kvalitní univerzální kožené opasky vhodné jak pro běžné nošení, tak do společenských kalhot. Tyto opasky jsou vhodné pro každodenní nošení, jsou ale řezány v menší decentnější šířce 3,5 cm, a tak jsou vhodné také do společenských kalhot. Kožené opasky jsou řezány z velice kvalitní opaskové hovězí usně o tloušťce 4 mm a dodáváme je v mnoha variantách.

Univerzální kožené opasky od Tatiany řežeme z té nejkvalitnější opaskové hovězí usně - hlazenice, kterou nám dodávají moravské koželužny. Univerzální kožené opasky vyrábíme tak, aby byly dostatečně kvalitní a pevné pro běžné nošení, ale zároveň vhodné také pro nošení ve společenských kalhotách. Používáme velice kvalitní kůži tlustou 4 mm a opasky řežeme na šířku 3,5 cm.

Kvalitní opaskovou kůži - hovězí useň z moravských koželužen - přetváříme s velkou dávkou citu a lásky do kožených opasků v naší malé brašnářské dílně v Praze. Každý kožený opasek, který vyjde z naší dílny je originální a ručně dělaný.

Kůži si sami barvíme, a tak Vám přinášíme velkou nabídku barev univerzálních kožených opasků. Všechny nabízené barvy můžete zkombinovat s mnoha různými barvami ozdobného prošití a s různými přezkami. V našem internetovém obchodě si tak můžete vybrat svůj vysněný opasek z velkého množství univerzálních opasků různě barevných a s mnoha různými přezkami.

Kožené univerzální opasky od Tatiany určené pro běžné nošení a do společenských kalhot dodáváme buď jako hladké nebo dekorované ozdobnou linkou (ohraněné) nebo ozdobně prošité různými barvami nitě. Opasky jsou vyrobeny z jednoho kusu kůže a prošití opasků je pouze dekorativní.