Nákupní košík

Přejít k pokladně

Kožené společenské opasky

Kvalitní decentní společenské kožené opasky od Tatiany široké 3 cm jsou vhodné spíše pro nošení jako doplněk ve společenských kalhotách … více

V nabídce našeho e-shopu Opasky od Tatiany naleznete také kvalitní decentní kožené opasky vhodné hlavně pro nošení ve společenských kalhotách. Tyto opasky jsou vhodné jako doplněk společenských kalhot a jsou řezány v decentní šířce 3 cm. Kožené opasky jsou řezány z velice kvalitní opaskové hovězí usně o tloušťce do 3 mm a dodáváme je v mnoha variantách.

Společenské kožené opasky od Tatiany řežeme z té nejkvalitnější opaskové hovězí usně - hlazenice, kterou nám dodávají moravské koželužny. Opasky vyrábíme tak, aby byly dostatečně kvalitní a pevné pro nošení ve společenských kalhotách.

Kvalitní opaskovou kůži - hovězí useň z moravských koželužen - přetváříme s velkou dávkou citu a lásky do kožených opasků v naší malé brašnářské dílně v Praze. Každý kožený opasek, který vyjde z naší dílny je originální a ručně dělaný.

Kůži si sami barvíme, a tak Vám přinášíme velkou škálu barev kožených opasků do společenských kalhot. Všechny nabízené barvy můžete zkombinovat s mnoha různými barvami prošití a s různými přezkami. V našem internetovém obchodě si tak můžete vybrat svůj vysněný opasek z velkého množství opasků různě zdobených, barvených a s mnoha různými přezkami.

Kožené společenské opasky od Tatiany určené pro nošení ve společenských kalhotách dodáváme buď jako hladké nebo dekorované ozdobnou linkou (ohraněné) nebo ozdobně prošité různými barvami nitě. Opasky jsou vyrobeny z jednoho kusu kůže a prošití opasků je pouze dekorativní.